Як працює медицина у США та як покращити своє здоров'я?

Шановне суспільство!

У неділю, 11 червня, відбудуться майстер-класи покращення здоровья під керівництвом спеціалістів.

Зустріч відбудеться в Портленді, розрахована на 100 осіб.

Семінар триватиме з 16.00 до 19.00 за адресою 3025 SE 73 Ave, Portland Or 97206.

Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова. Захід буде поділено на 3 блоки.

Спочатку Оксана Доломан розповість про корисні напої з електролітами та здоров’я.

По-друге, різні фахівці проводитимуть навчання на тему “Як працює медицина в США?”

Ми запросили Татьяну Чукрій з ODHS і вона поділиться інформацієї про різницю та покриття медичного страхування від держави. Вона вже була на наших івентах та дуже допомагала з ваших питань.

Анастасія Годсі від ODHS поділиться інформацією що стосується літніх людей та людей яким потрібен  більший уход або мають обмежені можливості. 

Віта Богера- медичний перекладач , розповість як нам підготуватися для зустрічі з фахівцями, та як медичний перекладач надасть важливі поради.

Юлія Парадная із організації Lutheran Community Services of NW розповідатиме про те як користуватися страхуванням якщо вам потрібна підпримка психологів або психотерапевтів.

Галина Волошина з ораганізації Dental Hygiene Department at PCC та викладач кафедри стоматологічної гігієни розвовідатиме про стоматологічні сервіси. Що таке стомотологічна страховка, як вона працює і на що звертати увагу, коли її вибираєш. Також поділиться важлими та корисними ресурсами.

Ольга Щербакова із Slavic Oregon Social Services поділиться важливими новинами та ресурсами.

Лікарь Дмітрій Тупіков та Соріна Юрієнко з Chiropractic Injury Center поділяться як можно використовувати медичне страхування OHP на випадок автовипадку та пожкодження здоров’я на работі. А также як підпримати здоровими шию та спину. Як зберегти себе на случай випадків та механічних пошкоджень.

Соріна -керівник центру краси Aesthetic Medical Center також поділиться порадами щодо зберігання краси та довголіття.

Ксенія Несвятипаска з SOAR Legal Services поділиться оновленнями та программами для українців стосовно іміграційних питань.  На заході можно буде зареєструватися на программи та сервіси імміграційних адвокатів.

Це допоможе новоприбулим краще зрозуміти американську систему охорони здоров’я.

Учасники дізнаються про медичне страхування, медицину, як користуватися страхуванням та які випадки покриваються.

Вони також дізнаються, як записатися на прийом до таких спеціалістів, як психологи, стоматологи, лікарі та доктора природної медицини.

Нарешті, на заході буде представлено DR. Марія СУЛАКОВА, доктор натуральної медицини. Вона допомогла багатьом родинам в Орегоні, дасть поради та відповість на запитання.

Учасники отримають багато користі від семінарів і матимуть можливість поспілкуватися один з одним і дізнатися один про одного.

Також будуть трав’яні чаї-напої від Альянс Здоров’я та вегетаріанська їжа від Патлака. 

Доступні безкоштовні варіанти паркування на вулиці та приватна автостоянка біля церкви неподалік. Якщо хтось бажає стати спонсором події, будь ласка, заповніть заявку на спонсорство на веб-сайті або надішліть електронний лист на CommunityPulseAssociation@gmail.com. Організатором заходу є некомерційна організація Community Pulse Association.

Наша організація складається із волонтерів, то якщо ви бажаєио долучитися до нашою команди та брати участь в організації заходів для суспільства з будь яких корисних питань, то зв’яжіться з Ксенією 3602612629.

Реєстрація обов’язкова бо нам треба підготувати місце заздалегіть.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfXFYteV2D1hPJy9vlPe6uXESJrS3giB4S0yskj08_COZBqRg/viewform?usp=sharing

Зустріч безкоштовна!

До зустрічі

Залишити відповідь