4 червня 2024 року у Портланді, Орегон, розпочинається курс “Усвідомлене батьківство” для батьків з підлітками 13-19 років

4 червня 2024 року у Портланді, Орегон, розпочинається курс “Усвідомлене батьківство” для батьків з підлітками 13-19 років. Щовівторка з 4 червня до 20 серпня з 6рм до 8рм відбуватиметься клас за адресою:

Адреса 13405 SW Hall Blvd, Tigard, OR 97223

Для батьків підлітків, які прагнуть зробити своє життя легшим – менше сваритися з дітьми, більше часу проводити разом та краще розуміти своїх підлітків, Liliia Bielousova створила курс, де можна ставити запитання та одразу отримувати відповіді!

Перша частина зустрічі проходитиме у форматі лекції, групового спілкування та питань-відповідей. Обіцяємо, буде ДУЖЕ ЖАРКО: по-перше, літо буде на подвір’ї, а по-друге, теми дуже актуальні та нікого не залишать байдужими.

Друга частина зустрічі, з 7-8 вечора, буде присвячена роботі над собою і своїм тілом. Ми навчимося розслаблятися та знімати напругу з шиї та спини, а також освоїмо давню гімнастику Цигун під керівництвом Julia Voevodina.

Запис на курс доступний за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe3BVcgrloWpyC34eoakpxBgBrRRs6o8yCzLz9UiJRx0TNRlQ/viewform?usp=sharing

Зареєструватися російською мовою можна тут https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfU_KL1Uh9umxGkddh1W6Id9_yrFfhkNZer_DSjo5EZZ-sE1Q/viewform?usp=sharing

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Запрошуємо батьків, які хочуть покращити свої стосунки з підлітками (від 13 до 19 років). Також ми розширили вікові рамки та запрошуємо батьків, чиї діти мають 11.5 або 12 років – це той час, коли рідний малюк перетворюється на підлітка, який не слухається, не поважає правила та часто відмовляється від наших прохань.

Перша частина занять проводитиметься сертифікованим у США тренером Liliia Bielousova, яка має багаторічний досвід роботи з батьками та підлітками, професійну освіту та пройшла систему навчання Nurturing Parenting у США. Друга частина буде присвячена фізичному та емоційному здоров’ю з майстром системи оздоровлення Цигун Julia Voevodina, яка вже понад 15 років веде ці заняття та отримала чудові відгуки.

Ми плануємо запросити професійних бебісіттерів для нагляду за молодшими дітьми (віком від 5 до 10 років), які гулятимуть на майданчику та робитимуть вироби. Поки що кілька діток вже записалося – буде здорово!

Гаряча вечеря для вас та ваших молодших дітей, заняття з 6-8 вечора, якраз після роботи. До групи також записалися тати, що дуже круто, адже всі вони пам’ятають себе у підлітковому віці і хочуть стати такими батьками, яких би хотіли мати самі!

Залишити відповідь