8 червня відбудеться інтерактивна лекція "Сексуальна безпека і принцип згоди"

8 червня 2024 року з 5.30рм до 8.30рм відбудеться інтерактивна лекція “Сексуальна безпека і принцип згоди” за адресою 

120 SE 172nd Ave, Portland, OR 97233

Ми не часто говоримо про це в нашому співтоваристві: нам ніколи, ніяково і просто соромно. Але тілесність – це важлива частина життя, а сексуальна безпека – це невід’ємне право людини будь-якого віку та статі.

Теоретично все зрозуміло, і говорити нема про що: не можна порушувати тілесні межі іншої людини. Але на практиці кордону іншої людини різні люди сприймають по-різному. Багато хто досі вважає, що шлюб – це «абонемент» на інтимні стосунки, а комплімент постаті колеги – вияв ввічливості. Що в насильстві винна жертва, яка якось неправильно повелася, а вже якщо біда трапилася, треба приховувати це всіма силами.

Ми публічно порушуємо цю тему вперше і будемо раді вашій участі. Захід абсолютно безкоштовний.

На лекції ми обговоримо:

🔍Що таке принцип згоди і чи діє він у шлюбі?
🔍Непрохані компліменти – це домагання чи ще ні?
🔍Чому в насильстві завжди винен ґвалтівник?
🔍Куди йти, якщо трапилася біда?
🔍Чому нам досі соромно про це говорити?

Наші спікери:

📍Ілона Корнієнко, єдиний в Орегоні сертифікований кейс-менеджер по роботі з постраждалими від сексуалізованого насильства у слов’янській спільноті
📍Олександра Обманець, координатор зв’язків з громадськістю Slavic Oregon Social Services
📍Ольга Щербакова, координатор зв’язків з громадськістю та кейс-менеджер Slavic Oregon Social Services

НАВІЩО РЕЄСТРУВАТИСЯ? Нам важливо знати кількість учасників наперед. Перед лекцією слухачам будуть запропоновані закуски та напої. Для дітей буде надана ігрова кімната та няня. Ми також розігруватимемо подарунки та книги для дітей та дорослих. Будь ласка, зареєструйтесь, пройшовши посилання. Це займе менше хвилини: https://docs.google.com/…/1XxfYSj558I2rVd…/edit

Це перша зустріч із трьох на тему сексуальної та психологічної безпеки. Ми також запрошуємо вас на лекції «Безпека дитини: в сім’ї, в школі та в мережі» 15 ЧЕРВНЯ (початок о 17:30) та «Насильство в сім’ї: розірвати порочне коло» 22 ЧЕРВНЯ (початок о 17:30), які відбудуться за тією ж адресою.

Залишити відповідь