Безкоштовні навчальні заклади для дітей 3-4 року від Мультнома Каунті!

Preschool for All Applications Now Open for the 2023-24 School Year

 

Дошкільні програми є безкоштовними та починаються у вересні 2023 року на 2023-24 навчальний рік. Останній день подання заявок – 31 травня 2023 р. Подайте заявку в будь-який час протягом періоду подачі заявок; процес розгляду заявки та прийняття рішення не здійснюється першим. Будь ласка, знайдіть час, щоб дізнатися більше про ваш вибір дошкільного закладу, і якщо ви подасте заявку до 31 травня, ваша заявка буде розглянута так само, як і заявки, які подали раніше.

Під час подачі заявки вас попросять вибрати та розташувати у своєму порядку переваг до 6 дошкільних програм, які беруть участь. Перегляньте розділ «Часті запитання», щоб дізнатися більше про процес подання заявки.

Хто має право?
Усі 3- та 4-річні діти, батьки чи законні опікуни яких проживають в окрузі Малтнома, мають право. У 2023-2024 навчальному році до 1 вересня 2023 року дітям має виповнитися 3 або 4 роки. Якщо ви не впевнені, чи відповідає ваша дитина вимогам, перевірте, чи відповідає вона вимогам. Якщо ваша дитина відправляється в дошкільний навчальний заклад, під час зарахування необхідно надати документи про вік та адресу.

Рішення щодо застосування
Через обмеженість місця подання заявки не гарантує, що ваша дитина буде обрана для дошкільної програми. Сім’ї будуть повідомлені про рішення заяв не пізніше початку липня.

Діти, які не отримають пропозицію про влаштування, потраплять у список очікування в усіх вибраних ними дошкільних закладах.

Як застосовувати
Заявки на 2023-24 навчальний рік приймаються онлайн до 31 травня.

Якщо у вас виникли запитання щодо вашої заявки або технічної підтримки онлайн-програми, зв’яжіться з командою подачі заявок і реєстрації Preschool For All за адресою pfa.support@multco.us або зателефонуйте за номером 503-988-7818.

Якщо ви не можете подати заявку онлайн і вам потрібна допомога, натисніть тут, щоб переглянути список сімейних навігаторів, які можуть допомогти подати заявку від вашого імені.

Ми радимо записатися для нашого суспільства у Children’s Valley, бо в них є вихователі та програми на українский иа російскій мовах.

 

Рус

Рус

Залишити відповідь