Медична страховка в США. Загальна інформація

Здоров’я – важлива частина життя, а медичне обслуговування – дороге. Тому потрібно оформити страхування. 

Залежно від імміграційного статусу та доходу, Відділ обслуговування населення надає різні рівні покриття медичних потреб людей. Щоб дізнатися на який вид медичної страховки Ви кваліфікуєтеся, потрібно заповнити заяву у місцевому відділі обслуговування населення, ODHS або онлайн.

Більшість новоприбулих зі статусом біженця одразу кваліфікуються на медичну страхівку від штату Орегон. Діти, вагітні жінки, люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями і особливими потребами зазвичай швидко і безперешкодно отримують повне покриття. Іноді всі члени сім’ї отримують медичну страховку від штату доти, доки почнуть отримувати зарплату. При збільшенні доходу покриття може зменшуватися до повного позбавлення медичних пільг через рівень доходу. 

Стежити за своїм здоров’ям та мати медичне страхування – особиста відповідальність кожної людини. Люди з певним рівнем доходу самі набувають медичного страхування у відповідних організаціях. Для допомоги штату в оплаті перегляньте веб-сторінку  www.healthcareoregon.gov , можливо Ви кваліфікуєтеся на фінансову допомогу при оплаті медичного страхування.  

Усім категоріям населення можуть допомогти ліцензовані страхові агенти. Їхні послуги з оформлення часто безкоштовні для клієнтів, що покриваються страховими компаніями.

Державне медичне страхування включає повну або часткову оплату ліків та медичних пристроїв. Приватні страховки можуть покривати аптечні витрати чи частково. 

Деякі роботодавці пропонують своїм співробітникам медичне страхування у пакеті пільг. Особливо це стосується великих компаній та підприємств. Деталі покриття обговорюються у відділі кадрів. Відрахування за певний вид страхування зазвичай вираховуються із зарплати.   

Будьте пильними та відповідальними: постарайтеся своєчасно оформити медичну страховку, щоб уникнути великих витрат. І, головне, будьте здорові! 

Всі питання, які у вас виникнуть, залишайте внизу в коментарях.

Залишити відповідь