Підтримка біженців у Портланді Portland Refugee Support Group

Portland Refugee Support Group (PRSG) є неприбутковою організацією 501 (3), яка була заснована у 2016 році. Наша місія – розширити можливості біженців через підтримку і навчання. Працювати на користь громади, до якої вони належать. 

Чому ми турбуємось?

Урядові організації з переселення отримують фінансування для підтримки біженців протягом обмеженого часу. Ці послуги орієнтовані на початкові потреби, тривають лише 3-6 місяців і часто недостатні для підтримки успішної адаптації на новому місці. PRSG продовжує підтримку, коли послуги цих агенцій закінчуються, сприяючи справжньому самозабезпеченню за допомогою програм, зосереджених на економічній мобільності, освіті, соціальному капіталі та відновленні повноважень громади.

Наші напрямки:

PRSG працює в чотирьох основних сферах, де біженці виявили потребу в додатковій підтримці, крім тієї, що доступна в агентстві з імміграції: зв’язки з громадою, оздоровлення громади, класні кімнати для громади та допомога від громади.

Зв’язки з громадою: PRSG надає родині основного волонтера, який будує довірливі стосунки і допомагає адаптуватися до нових умов. Разом з рожиною визначає цілі і допомагає їх досягнути для успішного життя в США. 

Здоров’я громади: PRSG проводить психологічні консультації для дорослих та дітей, а також щорічні літні табори для молоді, підтримуючи психічне здоров’я через мистецтво, гру, діалог. На літніх таборах збирається молодь як з новоприбулих сімей, так і ті, хто тут давно, щоб побудувати міцну довготривалу дружбу.

Громадські класи: PRSG надає послуги волонтерів з навчання англійської мови і допомоги з академічними завданнями. Дітям-біженцям та їхнім батькам надають послуги репетиторства з англійської мови, щоб підтримати вивчення мови, впевненість у собі та мотивацію у досягненні поставлених цілей. 

Допомога громади: PRSG надає пожертви у безгрошовій формі та короткострокову фінансову допомогу сім’ям на їхньому шляху до самозабезпечення, включаючи оренду, комунальні послуги, рахунки за лікування та інші невідкладні потреби. Волонтери працюють з сім’ями, щоб переконатися, що допомога підтримує довгострокові цілі на шляху до незалежності.

Як ми можемо допомогти?

Волонтери: Основні волонтери працюють віч-на-віч з сім’єю, допомагаючи побудувати зв’язки з громадою. 

Транспортування: при можливості допомагають клієнтам отримати доступ до послуг та заходів.

Репетиторство: англійська мова вдома та допомога в навчанні.

Безпосередня допомога:

  • Скеровування громади
  • Допомога громадського медичного працівника
  • Термінові комунальні платежі
  • Допомога у навчанні та сертифікації

Щодо співпраці і за додатковою інформацією, переходьте на наш вебсайт https://www.pdxrsg.org/

Разом до кращого майбутнього!

Укр

Укр

Рус

Рус

Залишити відповідь