НОВИЙ ГРАФІК РОЗДАЧІ БЕЗКОШТОВНИХ ПРОДУКТІВ

НОВИНКА: відновлено розповсюдження продуктів харчування в приміщеннях з 10:30 до 13:30. по четвергах і суботах. Розповсюдження Drive up припинено. Будь ласка, припаркуйте автомобіль, не перекривайте під’їзди; зайдіть через ворота на 72-й авеню; принести сумки для покупок.

Четвер та Суббота з 10:30ам до 13.30рм.

Тут ви можете отримати запас поживних продуктів на три-п’ять днів (або більше), які часто оцінюють у 200 доларів США або більше.

Свіжі овочі та фрукти, молочні продукти, хліб та м’ясо.

Щотижнева роздача їжі — переважно свіжих продуктів, зернових і білків — до Sacajawea Head Start за допомогою нашої мобільної комори*.

Багатьом сім’ям та окремим особам, яких обслуговують в центрі потрібно приїхати лише один або два рази, у термінових і часто руйнівних надзвичайних ситуаціях.  Інші приходили роками, як годинник, борючись із соціальною невідповідністю, нерівністю та вічним браком ресурсів. Саме тут на допомогу приходить NEFP, допомагаючи людям не провалитися крізь щілини.

Наразі ми дуже багато новоприбулих у Портланді і у цьому центрі ви побачите волонтерів які володіють різними мовами. Ми особисто побачили цей чудовий центр і над продуктами побачили надписи українскької також. 

У цьому центрі багато якісної їжи і зараз в них партнерство більше ніж з 10 організаціями, тож свіжа, якісна та культурно-оріентована їжа гарантована для орегонців.

Не соромтеся звертатися до цетнру.

Візміть із собою посвідчення особистості.

Контакти:

NEFP Місце знаходження:
Luther Memorial Lutheran Church

4800 NE 72nd Ave., Portland, OR 97218 (accessible by Trimet bus lines 71 and 72)

hours 10:30 a.m. to 1:30 p.m., Thursday and Saturday

phone (503) 284-5470
email nefp@emoregon.org

Укр

Укр

Eng

Eng

Залишити відповідь