Поради новоприбулим імігрантам в Америці

Переїзд в нову країну – це завжди великий крок, сповнений невідомості і хвилювань. Це новий розділ у житті, який відкриває перед вами безліч можливостей і викликів. Як подорож у незвідану місцевість, еміграція потребує не лише фізичної, але й емоційної та розумової підготовки. Ось декілька порад для нових імігрантів в Америці від лайф-коуча Діани Снігур:

  • Зберігайте відкритий розум та серце. Переїзд в нову країну може стати пригодою, але ваше щастя дуже швидко затьмарить категоричне мислення поділу на чорне-біле, без того, щоб дізнатися та познайомитися ближче з новою країною. Відкритість можна охарактеризувати ще як цікавість: так само як якби ви хотіли дізнатися людину ближче, яка вам подобається, так само і дізнавайтеся про свою нову країну – запитуйте і слухайте відповіді. Дізнайтеся історію місцевості, де живете, поважайте відмінності, але не засуджуйте те, чого не розумієте. Найкраще приймайте все незрозуміле, як ще один варіант можливого. Адже життя дуже різне у різних точках світу.

     

  • Не бійтеся нових починань у професійній сфері. Якщо ви переїжджаєте вже з чітким розумінням, хто ви і чим займаєтесь – не переставайте розвиватися далі: вивчіть нові підходи та переймайте досвід колег у новій країні. Але іноді буває так, що доводиться змінювати рід занять кардинально. Саме тому не бійтеся, навчайтеся, і спробуйте вивчати та практикувати нові напрями у кар’єрі.

     

  • Завжди пам’ятайте про свої найважливіші мрії та цілі в еміграції. Не жертвуйте своїми мріями повністю за нових умов, де іноді доведеться мало не проходити квест на виживання. Якщо вам доведеться відкласти свої мрії та цілі, не ставте на них хрест повністю. Думайте, як зробити так, щоб їх здійснити. Навіть у найважчі моменти пам’ятайте, що кожен крок вважається – “Дорогу здолає той, хто йде”.

     

  • Пам’ятайте про свою історію і про те, звідки ви прийшли. Ваша унікальна культурна та особиста ідентичність робить вас особливим. Не соромтеся свого походження, незважаючи ні на що. Батьківщину, національність, батьків, родичів, умови, у яких ми виросли, ми не обирали. Але все наше минуле – частина того, хто ми є, і причина того, ким ми стали. І погане, і добре є досвідом, з якого кожен може отримати цінні уроки. Головне в особистості – це наша цілісність. Тому що якщо ви почнете заперечувати і придушувати якісь частини себе або своєї історії з минулого, це обов’язково відгукнеться негативно в житті і може призвести до депресії.

Отже, переїзд в нову країну – це не лише виклик, але й неймовірна можливість для особистого та професійного зростання. Не бійтеся змінюватися та адаптуватися, розвиватися і вчитися новому. Пам’ятайте, що кожен крок наближає вас до вашої мети, а подолати всі труднощі зможе лише той, хто йде вперед.

Залишити відповідь