Останні кризи в Афганістані та Україні підкреслили нагальну потребу в роботі з розселення біженців.

Починаючи з 1970-х років, щедрість конгрегацій, громадських груп та окремих осіб дозволила Спонсорам допомоги біженцям (SOAR) Екуменічного міністерства штату Орегон вітати та допомагати нашим новим сусідам, коли вони прибувають до району метро Портленда.

Хто ці сусіди? Це сім’ї з України, Африки, Південно-Східної Азії, колишнього Радянського Союзу, Куби/Гаїті, Латинської Америки та Близького Сходу. Багато хто приїжджає сюди, тікаючи від переслідувань і країн, охоплених війною. Часто вони приходять лише з одягом, який вони носять.

Спонсори Organized to Assist Refugees, філія Church World Service, переселяє сотні біженців на рік. Ми зв’язуємо спонсорів — конгрегації, друзів або громадські організації — з біженцями до того, як вони прибудуть до Сполучених Штатів, і допомагаємо спонсорам приймати та допомагати біженцям адаптуватися до нового життя в районі метро Портленда. Біженців радо приймають, їм надають тимчасові домівки з предметами побуту та їжею, а також пропонують допомогу у вивченні нової мови, розвитку професійних навичок і пошуку роботи.

Біженцем є будь-яка особа, яка не може повернутися на батьківщину через побоювання, що її або її будуть переслідувати через расу, релігію, політичні погляди чи національне походження.

SOAR забезпечує
• Комплексні та милосердні послуги з переселення
• Ведення справ
• Зарахування дітей біженців до школи
• Послуги з профілактики та зміцнення психічного здоров’я
• Культурологічна спрямованість
• Набір волонтерів, щоб допомогти біженцям будувати нове життя в нашій громаді
• Розвиток спонсорства та навчання

Контакти:

SOAR location
7931 NE Halsey St., Ste. 314, Portland, OR 97213
phone (503) 284-3002
email soar@emoregon.org
Vesna Vila, Program Director

Укр

Укр

Залишити відповідь