Як продовжити легальне перебування українцям, та їх сім'ям які вїхали з 24 лютого до 25 квітня як "Parole"

DHS/USCIS оголосили, що вони почнуть розглядати продовження умовно-дострокового звільнення (Parole) та дозволу на працевлаштування , якщо це можливо, для певних громадян України та їхніх найближчих родичів, які були умовно-достроково звільнені до створення «Єднання за Україну», але після неспровокованого вторгнення Росії в Україну.

Зазвичай таких осіб умовно-достроково звільняли строком на один рік, тоді як учасники «Об’єднання за Україну» отримували умовно-дострокове звільнення на два роки.

Відповідно до DHS/USCIS:

· Українці та їхні найближчі родичі, умовно-достроково звільнені до Сполучених Штатів у порту в’їзду з 24 лютого 2022 року по 25 квітня 2022 року, можуть бути розглянуті для автоматичного продовження.

Цим особам не потрібно заздалегідь подавати запит на продовження.

Якщо вам потрібна безкоштовна та кваліфікована допомога з завантаженням форми, то звурніться до SOAR Legal Services. 

Кожної середи 13-14.00 за адресої 7931 NE Halsey st, #302( #310), Portland, OR 97213 

Проходять інформаційні зустрічі для украінців.

· Якщо термін умовно-дострокового звільнення особи подовжено, DHS завчасно опублікує онлайн оновлену форму запису про прибуття із подовженим періодом умовно-дострокового звільнення.

Термін умовно-дострокового звільнення буде продовжено з поточної дати безперервного закінчення.

Тим, кому продовжено термін умовно-дострокового звільнення, також буде продовжено термін дозволу на роботу на відповідний період часу.

· Особи, чиє умовно-дострокове звільнення продовжено, можуть отримати та завантажити оновлену форму I-94 як доказ продовженого терміну умовно-дострокового звільнення, відвідавши веб-сайт Form I-94 CBP.

Нові I-94 будуть доступні онлайн на веб-сайті форми I-94 CBP:

https://i94.cbp.dhs.gov

· Особи, які мають дозвіл на працевлаштування (EAD) на підставі свого умовно-дострокового звільнення та чий термін умовно-дострокового звільнення подовжено ще на один рік, отримають форму I-797C від USCIS, яка може бути використана для демонстрації дозволу на продовження роботи протягом подовженого періоду умовно-дострокового звільнення. Форму I-797C буде надіслано на адресу, зареєстровану в USCIS.

· Умовно-достроково звільнені українці можуть використовувати кілька шляхів імміграції одночасно, і цей процес не впливає на інші запити на пільги, включно з тими, хто подав заяву на тимчасовий захищений статус (TPS), отримав TPS або подав заяву на притулок.

· DHS оцінює, що для розгляду та перевірки всіх осіб у групі знадобиться приблизно чотири тижні, і в першу чергу працює з першими випадками.

Для отримання додаткової інформації перегляньте вкладку «Інформація для українців, умовно-достроково звільнених до об’єднання за Україну» на наступному веб-сайті (https://www.dhs.gov/ukraine)

Укр

Укр

Залишити відповідь